O nas

Dbamy o portfel każdego klienta

ZADOWOLENIE KLIENTA JEST NAJWAŻNIEJSZE

Porównywarka ubezpieczeń, pozwala zaoszczędzić rocznie nawet 517 zł na zakupie OC, wybrać najlepiej dopasowany pakiet medyczny, a także polisę turystyczną oraz nieruchomości. Porównywarkę stworzono po to, aby w Polsce już nikt więcej nie musiał przepłacać za ubezpieczenia. Każdy ma prawo do pełnej wiedzy, jaki zakres polisy kupuje.

automotivePorównywarka to nie tylko wygodne narzędzie, które pozwala oszczędzić na ubezpieczeniu, ale również zespół doradców, którzy dbają o to, aby każdy klient miał pełne wsparcie w każdej sytuacji. Pomagamy nie tylko przy zakupie polisy, ale także w razie innych pytań i problemów związanych z ubezpieczeniami. Dowodem na nasze zaangażowanie są liczne pozytywne oceny i komentarze w serwisie Opineo.pl. Poleca nas tam ponad 95% klientów!

Porównywarka Punkta została laureatem Ekomersa 2016 - najważniejszej nagrody w branży e-commerce. Zwyciężyliśmy w kategorii “Najbardziej ludzka strategia social media”. Internauci oraz jurorzy docenili naszą obsługę klienta m.in. w serwisie poradnikowym Akademia Punkta oraz portalach społecznościowych - na Facebooku i Wykopie. - Ekomers 2016 to nagroda za 3-letnią pracę, której celem było stworzenie “ludzkiej” porównywarki ubezpieczeniowej. - Porównywarka to nie tylko narzędzie pozwalające zaoszczędzić na polisie, ale również, a może przede wszystkim, zespół ludzi, którzy pomagają klientom w rozwiązywaniu ich ubezpieczeniowych problemów. Staramy się być obecni wszędzie tam, gdzie internauci szukają pomocy i gdzie możemy nawiązać z nimi bliską, przyjacielską relację.

W CZYM SIĘ SPECJALIZUJEMY

Ubezpieczenia komunikacyjne
Ubezpieczenia zdrowotne
Ubezpieczenia turystyczne
Ubezpieczenia nieruchomości
Ubezpieczenia motocykla
Ubezpieczenia roweru
Ubezpieczenia fotowoltaiki


SPRAWDŹ CENĘ POLISY OC i AC

DZIĘKI PORÓWNYWARCE UBEZPIECZEŃ

  • Zapoznasz się z ofertami w jednym miejscu
  • Dopasujesz ubezpieczenie do swoich potrzeb
  • Dobierzesz produkt najbardziej korzystny cenowo
  • Zaoszczędzisz czas i pieniądze


REKOMENDACJE

  • Polecam serdecznie. Tutaj znalazłem najbardziej atrakcyjną polisę OC. Ja tę porównywarkę oceniam na "10". W przyszłości z pewnością ponownie skorzystam i polecę innym poszukującym ubezpieczenia. our best. Sebastian
  • Nie musiałem znowu przebijać się przez kilka ofert, zrobili to za mnie.Szybko sprawdziłem polisę zapłaciłem online i mam najtańsze na rynku OC, konkretnie i na temat, polecam wszystkim. Marek
<
scroll up